Оголошення про фестиваль- конкурс "Битва мангалів" !!!

Запрошуємо усіх бажаючих нашої громади ,які люблять готувати на вогні, прийняти участь у фестивалі-конкурсі "Битва мангалів" , який відбудеться 28 серпня 2021року біля ЗЗСО №1(Українська школа) селища Солотвино по вулиці Європейській.

16:28 04.08.2021

Оголошення до 30-ї річниці незалежності України !!!

28 серпня 2021 року запрошуємо усіх на святкування 30-ї річниці незалежності України та Дня шахтарського селища Солотвино.Свято відбудеться  біля нового скверу та ЗЗСО№1 (Українська школа) по вулиці Європейській.

15:25 04.08.2021

Марафон "Наша незалежність"

Міністерсво розвитку громад та територій України на виконання пункту 35 Плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 583-р від 31 травня 2021 року розробило рекомендації всукраїнський культурно-освітній марафон "Наша незалежність".

10:25 02.08.2021

Оголошення для бібліотекарів!

Шановні бібліотекарі! Ви працюєте в бібліотеці, але сучані інформаційні техгології, нові методи обслуговування користувачів потребують нових знань, навичок, умінь, і Ви не маєте спеціальної освіти?

17:51 21.07.2021

День Конституції України!!!!

Відділ культури Солотвинської селищної ради вітає усіх мешканців нашої громади з днем Конституції України, та бажає нехай основний Закон України завжди захищає громадян та надає підтримку у всьому!!!!

05:56 29.06.2021

І знову 1 місце!!!

Учениця Солотвинської дитячої школи мистецтв  Борка Адела взяла участь у дитячо-юнацькому  конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Легенди Карпат"  у номінації "графіка" і  здобула 1 МІСЦЕ  у категорії с. Висловлюємо велику подяку викладачу Модирка Аліні Даніелівні за працю та натхнення і бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!

23:52 07.06.2021

Міжнародний день захисту дітей відбувся!!!

30 го травня у смт Солотвино відбулося свято на яке чекали діти всієї громади! Почалось воно об 11.00 у новому сквері з спортивних змагань, де взяли участь 8 шкіл нашої громади: Глибокопотіцька ,Нижньоапшанська, Добрічанська, Солотвинська номер 1, Солотвинська номер 2, Солотвинська номер 3, Ліцей з румунською мовою навчання та Топчинська. Крім того були проведені сімейні змагання.  Кожна школа отримала подяку та приз, усі призові місця були нагороджені , сім'ї також були нагороджені призами.

20:03 31.05.2021

Всеукраїнський фестиваль-конкурс " Stanislaviv".

Клас хореографії Солотвинської дитячої школи мистецтв , а точніше учні старших класів ( викладач Анастасія Дебрянська )29 травня взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі під назвою "Stanislaviv". Конкурс проходив у приміщенні Драматичного театру ім. І. Франка  у м. Івано-Франківськ.  Серед більше,  як 100 учасників наша школа зайняла  2 МІСЦЕ з чим ми їх і вітаємо !!!!!  Хочеться додати, що серед вельмишановного  жюрі був присутній і Влад Яма. Успіхів та нових звершень!!!

06:03 31.05.2021