Міжнародний день захисту дітей відбувся!!!

Дата: 31.05.2021 20:03

30 го травня у смт Солотвино відбулося свято на яке чекали діти всієї громади! Почалось воно об 11.00 у новому сквері з спортивних змагань, де взяли участь 8 шкіл нашої громади: Глибокопотіцька ,Нижньоапшанська, Добрічанська, Солотвинська номер 1, Солотвинська номер 2, Солотвинська номер 3, Ліцей з румунською мовою навчання та Топчинська. Крім того були проведені сімейні змагання.  Кожна школа отримала подяку та приз, усі призові місця були нагороджені , сім'ї також були нагороджені призами.

О 14.00 свято продовжила концертна програма де взяли участь діти з усіх 14-ти шкіл нашої громади.  Не зважаючи на несприятливі погодні умови діти були задоволені, адже кожен учасник учнів молодших класів та дошкільних навчальних закладів  отримав маленький подарунок на згадку, а керівники отримали подяку.

Було організовано турнір з шашок,  які також були нагороджені призами .

Велике спасибі викладачам за організацію майстер класів ,діти були зайняті та задоволені.

Велика подяка Солотвинській селищній раді за сприяння у проведенні цього свята.

Фотозвіт додається.