Вело- тур селами Солотвинської ТГ!

Вело-тур до Дня державного Прапора України у Солотвинській громаді відзначили не звично. Декілька дітей та дорослих виявили бажання відвідати усі села нашої громади на велосипедах. Тобто і сили свої випробувати і пронести український прапор всіма населеними пунктами .

15:25 23.08.2022

Перегляд українських фільмів у гуманітарному центрі смт Солотвино!

8-го та 9-го серпня 2022 року за рекомендацією департаменту культури національностей та релігій Закарпатської ОДА, відділом культури було проведено пергляд українських фільмів для переселенців . Захід було проведено з метою підтримки українського кінематографу , українських захисників та ВПО.

15:01 08.08.2022

Обласний фольклорний фестиваль- конкурс "Веселковий передзвін"

Вітаємо!!! Румунський фольклорний ансамбль ''Мараморешені " Солотвинської ДШМ , які здобули ІІ МІСЦЕ у обласному фольклорному фестивалі-конкурсі учнів мистецьких шкіл! (Керівники Попович З.М. та Пуліска І.Ю.) Пишаємося нашими вихованцями та висловлюємо велику вдячність керівникам за підготовку до конкурсу!!!

16:36 03.06.2022