Відкритий академконцерт в Солотвинській школі мистецтв!

Дата: 30.03.2023 13:59

Сьогодні на відділі фортепіано проводився відкритий академконцерт для батьків. Темою для цієї події було обрано колективне музичення. І не дарма. Дітки дуже полюбляють ансамблеве виконання, адже це дуже цікаво, захоплююче та завжди різноманітно. Саме граючи у ансамблі, вони навчаються слухати один одного, колективно працювати та разом творити. Впродовж концерту юні вихованці виконували дуже цікаві, оригінальні твори. Урізноманітнити програму концерту їм допомогли учні-скрипалі та виконавці на шумових інструментах. Наприкінці концерту начальниця відділу культури Солотвинської ТГ Марія Влад подякувала всім за чудовий концерт, батькам - за талановитих дітей, викладачам - за професійну роботу.