Семінар з хорового співу на тему: Робота над вокально- хоровими навичками в учнівському хоровому колективі "

Дата: 30.11.2022 15:49

Сьогодні 30.11.2022р у Солотвинській школі мистецтв проводився семінар з хорового співу на тему: " Робота над вокально- хоровими навичками в учнівському хоровому колективі ". Семінар проводила викладач Сава Вівієн Федорівна.

До нас завітала викладачка фахового музичного коледжу ім. Д.Задора Зюбрицькая Ольга Генадіївна та заступник директора КЗ ООМЦК ЗОР Барановський Василь Васильович.

Молода викладачка потішила наших дорогих членів комісії, а приємна зустріч викладачів та обмін досвідом позитивно завершили наш семінар.