Міжнародний День захисту дітей!!!

Дата: 25.05.2021 16:02

У неділю 30-го травня 2021 року відбудеться грандіозне свято для дітей. Будуть задіяні діти з усіх кутків нашої громади!!!

Об 11.00 почнуться спортивні змагання  де запрошуються навіть  батьки!! Відділ спорту  підготував  цікаві естафети та вело -забіги , прохання принести велосипеди, скейти, ролики та самокати. На переможців чекають призи та грамоти!!!

У 14.00 початок святкового концерту , у якому візьмуть участь діти дошкільних закладів та учні молодших класів.

У 15.30 розпочнуть виступи учні старших класів та школи мистецтв.

У 18.00 продовжать радувати вас  музичними композиціями і  дорослі колективи .

Не зважаючи на насичену концертну програму після виступів діти будуть займатись різними майстеркласами, розважатись, для них будуть  підготовлені смаколики та сувеніри на пам'ять.

Запрошені також аніматори , які будуть розважати дітей своєю програмою + фотозона.

На завершення цього дійства пропонуємо вам запустити в повітря китайські ліхтарі, або кульки і разом потанцювати на свіжому повітрі!

Бажаємо розважитись , чекаємо з нетерпінням!!!!