A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Сторінка на стадії наповнення.

Оголошення для бібліотекарів!

Шановні бібліотекарі! Ви працюєте в бібліотеці, але сучані інформаційні техгології, нові методи обслуговування користувачів потребують нових знань, навичок, умінь, і Ви не маєте спеціальної освіти?

17:51 21.07.2021

День Конституції України!!!!

Відділ культури Солотвинської селищної ради вітає усіх мешканців нашої громади з днем Конституції України, та бажає нехай основний Закон України завжди захищає громадян та надає підтримку у всьому!!!!

05:56 29.06.2021

І знову 1 місце!!!

Учениця Солотвинської дитячої школи мистецтв  Борка Адела взяла участь у дитячо-юнацькому  конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Легенди Карпат"  у номінації "графіка" і  здобула 1 МІСЦЕ  у категорії с. Висловлюємо велику подяку викладачу Модирка Аліні Даніелівні за працю та натхнення і бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!

23:52 07.06.2021

Міжнародний день захисту дітей відбувся!!!

30 го травня у смт Солотвино відбулося свято на яке чекали діти всієї громади! Почалось воно об 11.00 у новому сквері з спортивних змагань, де взяли участь 8 шкіл нашої громади: Глибокопотіцька ,Нижньоапшанська, Добрічанська, Солотвинська номер 1, Солотвинська номер 2, Солотвинська номер 3, Ліцей з румунською мовою навчання та Топчинська. Крім того були проведені сімейні змагання.  Кожна школа отримала подяку та приз, усі призові місця були нагороджені , сім'ї також були нагороджені призами.

20:03 31.05.2021

Всеукраїнський фестиваль-конкурс " Stanislaviv".

Клас хореографії Солотвинської дитячої школи мистецтв , а точніше учні старших класів ( викладач Анастасія Дебрянська )29 травня взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі під назвою "Stanislaviv". Конкурс проходив у приміщенні Драматичного театру ім. І. Франка  у м. Івано-Франківськ.  Серед більше,  як 100 учасників наша школа зайняла  2 МІСЦЕ з чим ми їх і вітаємо !!!!!  Хочеться додати, що серед вельмишановного  жюрі був присутній і Влад Яма. Успіхів та нових звершень!!!

06:03 31.05.2021

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

23-го травня Закарпатський музей народної архітектури та побуту проводив культурно мистецьку акцію " Барвистий віночок".  У ній взяли участь багато громад у тому числі і Солотвинська. Народні троїсті музики родини Шіманів зустрічали гостей біля румунської хати де заспівувала пані Олена Шіман. Заступник селищного голови Марина Василь Васильович також був присутній та підтримав наших учасників.

06:03 24.05.2021

15 років вишиванці!!!

Вишиванка -це символ України, який об'єднує українців у всьому світі. Коли бачимо людину у вишиванці,  одразу зрозуміло з якої країни ця людина. Сама ж Україна багата на різноманітність орнаменту, яким вкриті наші вишиванки. Кожна область відрізняється візерунками, пошиттям, відтінками та показує характер людей , які проживають там. Закарпатські візерунки одні з найрізноманітніших в нашій державі, адже вплив національностей, які нас оточують є дуже суттєвим. 

05:57 20.05.2021

Хоровий конкурс ім. М.Леонтовича

Жіночий камерний хор "Bell Canto " 16 травня , взяв участь у 1-му турі Всеукраїнського конкурсу імені М.Леонтовича у обласній філармонії м.Ужгород. Члени жюрі подякували очільникам   ТГ , що посприяли участі колективів у конкурсі. 

08:44 18.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу