A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Сторінка на стадії наповнення.

Обласний фольклорний фестиваль- конкурс "Веселковий передзвін"

Вітаємо!!! Румунський фольклорний ансамбль ''Мараморешені " Солотвинської ДШМ , які здобули ІІ МІСЦЕ у обласному фольклорному фестивалі-конкурсі учнів мистецьких шкіл! (Керівники Попович З.М. та Пуліска І.Ю.) Пишаємося нашими вихованцями та висловлюємо велику вдячність керівникам за підготовку до конкурсу!!!

16:36 03.06.2022

День захисту дітей!!!

1 червня в Солотвинській школі мистецтв було проведено захід до Дня захисту дітей ''Мирне небо в дитячих серцях''. В програмі були представлені хореографічні композиції вихованців хореографічних груп школи, виставка робіт учнів образотворчого мистецтва та музичні виступи від переможців ХХVІІ міжнародного інструментального конкурсу у м.Сігет(Румунія).

16:27 03.06.2022

XXVII міжнародний конкурс виконавської майстерності місто Сігет , Румунія

Вітаємо наших талановитих учнів Солотвинської ДШМ  з перемогою у XXVII міжнародному конкурсі виконавської майстерності, який проходив 20-21 травня у м.Сігет (Румунія). Наші юні вихованці поповнили призову скарбничку школи одразу 5 нагородами.

16:22 03.06.2022

Свято випускників у Солотвинській ДШМ

Щиро вітаємо наших випускників 2022 року! Бажаємо в майбутньому лише щасливих та повних радісними моментами днів, незабутніх вражень, яскравих емоцій! Нехай завжди поруч з вами будуть ваші рідні, близькі люди та вірні друзі! Нехай музика та мистецтво супроводжують вас і надихають лише на благородні вчинки!

16:11 03.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу